Блог

Як ефективно очистити та відновити посірівшу, вивітрену деревину?

profilan Holzentgrauer - для очищення дерева і усунення посіріння

Як відомо, з часом деревина має властивості старіння – природного процесу, що відбувається під дією багатьох факторів – впливу ультрафіолетового випромінювання, дощу, снігу, вітру, зміни температур і т. д, що проявляється в поступовій втраті кольору волокнистої структури верхніх шарів деревини.

В результаті, деревина набуває сірого кольору та непривабливого вигляду.

Як відновити колір деревини?

Купити Holzentgrauer

Ефективно очистити та відновити колір посірівшої деревини можливо за допомогою продукту Impra Рrofilan® –Holzentgrauer. Це професійний високоефективний очищуючий концентрат для очищення, відновлення і висвітлення вивітреної та посірівшої деревини на відкритому повітрі.

Використання продукту Impra Рrofilan® — Holzentgrauer забезпечить дбайливе видалення забруднень, сірого та зеленого нальоту на поверхнях дерев’яних терас, настилів, обшивки, садових меблів та інших елементів з хвойних, листяних та екзотичних порід деревини.

Завдяки наявності в своєму складі щавлевої кислоти, Рrofilan® – Holzentgrauer здатен відновити первинний колір деревини, не руйнуючи її структуру.

profilan Holzentgrauer – для очищення дерева і усунення посіріння

338.00 за 1 літр

Засіб для очищення деревини, від посіріння і освітлення обвітреної деревини, що знаходиться зовні і всередині приміщень. Використовується для обробки обвітреної і посірівшої деревини. Підходить для м‘яких і твердих порід деревини, що знаходиться зовні і всередині приміщень. Наприклад, для садових меблів, терас, фасадів, обшивки балконів і т.д.

Властивості Рrofilan®-Holzentgrauer:

  • тиксотропний;
  • має слабкий запах під час нанесення;
  • ефективно відновлює колір деревини;
  • просте і зручне нанесення.

Процес очищення посірівшої деревини

Деревину перед обробкою засобом необхідно підготувати – очистити від пилу щіткою, сильні забруднення можна попередньо вимити водою.

В залежності від ступеню посіріння деревини, можливо наносити у вигляді концентрату (витрата близько 150-200 мл/м2), або розводити з водою 1:5 (витрата близько 30-40 мл/м2).

Продукт необхідно наносити вздовж напрямку волокон деревини, за допомогою пензля або щітки, залишити на 10-20 хвилин, та ретельно змити водою. За необхідності повторити процес.

Використовувати захисні рукавички та окуляри.

Після очищення та відновлення, поверхня деревини готова до подальшої обробки захисними та декоративними покриттями.


    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *