В основі роботи IMPRA лежать принципи партнерства і відповідальності. Партнери це люди і компанії, які поділяють наші принципи і близькі нам по духу. Це люди і компанії, які вибирають якість IMPRA. Це люди і компанії, які застосовують матеріали IMPRA в своїй роботі без компромісів. Це справжні професіонали.

Ми впевнені в їх професіоналізмі, чесності та надійності.

Пишаємося успіхами наших Партнерів як своїми власними, адже це наша спільна справа.

Запрошуємо Вас стати Партнером IMPRA

Будьласка, для отримання інформації про компаніі партнери, оберіть відповідну категорію

IMPRA-Attika

Компанія АТТИКА

БУДІВНИЦТВО СУЧАСНИХ ДЕРЕВ’ЯНИХ БУДИНКІВ

Компанія АТТИКА – український виробник дерев’яних будинків. Забезпечує повний комплекс будівельних послуг, починаючи з розробки індивідуальних проектів і закінчуючи дизайном інтер’єрів наших проектів на високому професійному рівні. Основний напрямок роботи компанії – будівництво сучасних дерев’яних будинків з клеєного бруса. Компанія виготовляє і будує під ключ будинки для постійного проживання, дачні та гостьові будинки, дерев’яні лазні і спа-комплекси, а також садові будиночки, альтанки та навіси.

Компанія працює на ринку з 1998 року. За роки роботи з підприємства по виробництву столярних виробів виросла в компанію, яка займає провідні позиції в галузі деревообробки України. Сьогодні АТТИКА – це власне проектне бюро, велике виробництво дерев’яного бруса і сильна згуртована команда, в складі якої кращі архітектори, інженери і будівельники.

Продукція встигла отримати визнання не тільки в Україні, а й за її межами. За проектами, розробленими архітекторами АТТИКА, побудовано більше 500 будинків. Cтолярною продукцією укомплектовані готелі «Прем’єр-палас» і «Дніпро», Верховний суд і Адміністрація Президента, КМДА та інші установи.

Компанія докладає чимало зусиль для того, щоб кожен клієнт отримував максимальну користь від співпраці. Щоб всі уявлення про функціональність, високу якість і комфорт не залишалися порожніми обіцянками на папері, а втілилися в реальні вироби.

IMPRA-Shevron

Компанія SHEVRON

БУДІВНИЦТВО ДЕРЕВ’ЯНИХ БУДИНКІВ ТА КОНСТРУКЦІЙ

Компанія «SHEVRON» будує престижні дерев’яні будинки Україні та за її межами з 2013 року. При будівництві будинку, ми робимо упор на такі якості, як комфорт, екологічність, традиції, престиж і сучасність. Наші будинки – це класика і самобутність, краса всередині і зовні.

Наші бригади будівельників складаються з професіоналів своєї справи, будівництвом дерев’яних будинків під ключ займаємося багато років. Використовуємо як дідівські «незграбні» методи, перевірені роками, так і сучасні прийоми.

Ми будуємо дерев’яні будинки під ключ оперативно (за 1-3 місяці) і з високою якістю роботи, дотриманням сучасних будівельних технологій, нормативів і вимог. Використовуємо тільки високоякісну деревину зимової рубки. Будинки з дерева, які ми побудували, служать довго і мають високу міцність. Несемо повну відповідальність за виконання і якість наших робіт.

IMPRA-Top

Компанія TOP WOOD

РЕСТАВРАЦІЯ ДЕРЕВ’ЯНИХ БУДИНКІВ

Компанія TOPWOOD повертає красу дерев’яних будинків з 2012 року. За цей час ми зібрали команду висококласних майстрів, які працюють з деревом, розробили ефективні методики і знайшли найкращі матеріали.

Спираючись на багаторічний досвід будівництва та реконструкції дерев’яних будинків, ми продовжуємо розвиватися, надаючи повний перелік послуг з реставрації та ремонту дерев’яних будівель зі зрубу і бруса (будинки, лазні, альтанки, господарської будівлі та церков).

TOPWOOD виконує наступні види робіт по дерев’яному будинку

– реставрація (послуги ремонту дерев’яного будинку з бруса і зрубу, що включає такі основні етапи як шліфування, фарбування, конопатка і герметизація);

– реконструкція – послуги монтажу будови дерев’яного будинку, який має на увазі зміщення або заміну вінців, торців зрубу або бруса, а також монтаж балок веранд, стель;

– реставрація зрубу (заміна пошкоджених колод, обробка зрубу від цвілі і грибка);

– обробка дерев’яного будинку – зовнішня і внутрішня обробка фасаду і покриттів будинку (стін, підлоги, сходи, вікон, дверей, тераси, веранди).

Ми перетворили нашу пристрасть до дерева в професію і повернули красу, тепло і затишок в більш ніж в 100 дерев’яних будинків по всій Україні.

Команда Topwood – це команда людей, закоханих у свою професію і ми готові на ділі довести це.

IMPRA-Wooden

Компанія WOODEN EVOLUTION

РЕСТАВРАЦІЯ ДЕРЕВ’ЯНИХ БУДИНКІВ

Компанія Wooden Evolution надає комплексний пакет робіт з оздоблення та реставрації дерев’яних будинків, на ринку з 2015 року.

Компанія Wooden Evolution гарантує високий клас виконання робіт за доступними цінами!

Більше 5 років успішної роботи. Гарантуємо комплексний підхід: від шліфування і герметизації до столярних робіт та декорування.

Надаємо 3 роки офіційної гарантії якості. Працюємо з якісними постачальниками матеріалів. Забезпечуємо висококласний сервіс, прекрасний результат і оптимальні ціни. Надаємо послуги по всій Україні.

Ми зробимо Ваш будинок комфортним затишним і красивим.

Наші переваги:

– Виконуємо обробку/реставрацію під ключ, забезпечуючи бездоганний зовнішній вигляд дерев’яного будинку.

– Співпрацюємо безпосередньо з провідними компаніями-виробниками матеріалів для роботи по дереву.

– Проходимо навчання у німецьких і австрійських майстрів, якісно виконуємо свою роботу і відповідаємо за результат.

– Дорожимо нашими клієнтами, пропонуємо комплексний підхід до виконання замовлення, в основному, за середньоринковими цінами.

– Надаємо виміри та складання кошторису на безкоштовній основі, даємо офіційну гарантію якості на 3 роки.

– Робимо знижки нашим клієнтам, виконуємо весь спектр робіт в найкоротші терміни, надаємо послуги по всій країні.

За 5 років нашої діяльності ми обслужили понад 100 клієнтів, за останні півроку вишліфовалі 5 000 м² стін зрубу, виконали герметизацію 25 000 м.п. шва в зрубі. У нас не було жодного заперечення або розірвання договору. Ми пропонуємо відмінний сервіс і індивідуальний підхід до кожного замовника!

IMPRA-Woodheart

Компанія WOODHEART

ВИРОБНИК ПАРКЕТНОЇ ДОШКИ

Виробництво Вудхарт запущено в 2009 році. Виробничі потужності компанії розташовані в Вишгородському районі Київської області.

На сьогоднішній день в нашій компанії працює команда з 40 осіб.

Спочатку для виробництва ми закупили обладнання провідних світових компаній, таких як “Wenig”, “Spanevello”, “Houfek” та інших.

Запуск, наладку і супровід виробництва паркетної дошки здійснювали фахівці, які займали ключові позиції в таких компаніях як Барлінек (Польща) і Рабенштайнер (Австрія).

Нас об’єднують підвищені вимоги до виробничого циклу і якості продукції.

Сьогодні ми виробляємо повний цикл виготовлення паркетної й масивної дошки, від заготівлі деревини до фінішного покриття маслами або лаком і упаковки. Вся деревина проходить фітосанітарний та радіологічний контроль, клеї і фінішні покриття мають необхідні сертифікати європейських і українських контролюючих органів.

Більше 200 готових декорів на 5 породах дерева – дуб, ясен, клен, в’яз, граб. Ми тонуємо, брашіруем і покриваємо маслами або лаком, укладаємо “під-ключ”, безкоштовно виготовляємо зразки потрібного Вам декору і, в разі необхідності, доставляємо додому або в офіс.

Пропонуючи розумні ціни ми робимо акцент на якості нашої продукції, що можуть підтвердити наші клієнти не тільки в Києві, а й по всій Україні, і за її межами.

IMPRA-Mazurenko

Компанія MZURENKO

ПРОЕКТУВАННЯ ДЕРЕВ’ЯНИХ БУДИНКІВ

Творчий колектив «СПД Мазуренко В.І.» займається авторським проектуванням дерев’яних будинків, з колоди, профільованого та клеєного бруса.

Протягом 12 років нами розроблено та втілено (авторський нагляд) більше 150 індивідуальних проектів садибних забудов, житлових будинків, ресторанів, бань, малих архітектурних форм. Завдяки нашим знанням, кваліфікації, досвіду і творчому потенціалу ми реалізуємо проекти різного ступеня складності.

Командна робота архітекторів, конструкторів, фахівців з інженерних систем, дизайнерів інтер’єрів гарантує, що наші проекти будинків задовольнять побажання і запити найвимогливішого замовника.

Ми пропонуємо:

– Авторське проектування. Ми проектуємо з урахуванням особливостей рельєфу ділянки, ії конфігурації, кліматичної зони та багатьох інших параметрів.

– Управління будівництвом. Ми забезпечимо менеджмент та авторський нагляд за реалізацією проектних рішень під час будівництва об’єкта.

– Поставка комплектації. Ми гарантуємо своєчасну поставку комплектів будинків з клеєного бруса (сосна, кедр, модрина).

– Візуалізація від першої особи. Ми створимо 3D анімацію проекту від першої особи.

– Дизайн інтер’єру. Ми виконаємо дизайн на основі Ваших побажань, погоджуючи стиль, оздоблювальні матеріали, предмети інтер’єру.

– Професійна оцінка. Ми супроводжуємо кожен проект якісним кошторисом, що відповідає дійсності та допоможе вам триматись у рамках запланованого бюджету.

Ми створимо будинок, де буде приємно жити.