Доктор Карл Вейль засновник Chemische Fabrik Lindenhof C. Weyl & Cie., Mannheim
“Загальний річний оборот 2 мільярди євро і близько 6000 співробітників. Лідер хімічної промисловості”
– Доктор Карл Вейль “засновник Chemische Fabrik Lindenhof”
Промисловий холдинг хімічної і фармацевтичної промисловості, в який входить IMPRA® налічує близько 30 компаній, і всі ці компанії поєднані однією загальною концепцією якості.

Про нашу компанію

RÜTGERS Organics GmbH входить до групи компаній ICIG, яка виробляє і продає на світовому ринку хімічні та фармацевтичні попередники та готову продукцію. У 1877 р. Доктор Карл Вейль заснував у Мангеймі компанію “Chemische Fabrik Lindenhof C. Weyl”, тому ми компанія з багаторічною традицією. З 1997 року компанія торгує під назвою RÜTGERS Organics і зосереджується на захисті деревини..

Штаб квартира компанії IMPRA® базується у м. Манхейм, Німеччина. Виробничі потужності знаходяться у м. Манхейм, Німеччина та м. Барроу, Сполучене Королівство. Має партнерів по всьому світу. Дослідницька лабораторія постійно вдосконалює розробки, втілює найсучасніші інновації, централізована лабораторія знаходиться у м. Манхейм, Німеччина.

Відділ захисту та покриття деревини IMPRA® пропонує матеріали для попереднього збереження деревини, захисного пропитування, захисту від синяви, плісняви та грибків, антипожежний захист, матеріали для фінішної обробки деревини зовні і всередині. Особлива увага приділяється дизайнерським рішенням, завдяки чому ми є лідерами у кольорових рішеннях та підборі матеріалів під потреби Клієнтів.

З повагою до Вас, IMPRA® Україна

З 1877 і до теперішнього часу

Історія з першого погляду

1877

Доктор Карл Вейл

Карл Вейл (комерційний радник, 1903-1908 віце-президент Торгової палати Мангейма) одним із перших визнав, які цінні речовини містяться у вугільному дьогті та як ці продукти можна використовувати промислово.

1905

1898 р. Була Агенція Rütgerswerke AG, в якій були об’єднані різні господарства. Компанія з зареєстрованим капіталом у 5 мільйонів Goldmark була заснована в Берліні. У 1910 р. Rütgerswerke заснував дочірню компанію Bakelite.

revac_news_ruettgers

1987

Gründung der Materialschutzabteilung

1997

2000

2002

profilan_lasol-b_musterkarte

2005

stratege-achim-riemann-chef

2011-2014

2013