ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОКУПКИ

Будемо раді бачити Вас за адресою: 02081, м. Київ, вул. Сортувальна, буд.20. Графік роботи виставкового залу Пн-Пт: з 9:00 до 19:00, субота: з 10:00 до 14:00, неділя: за домовленістю.

Ви зможете подивитися товари наживо й купити те, що сподобається. Якщо Ви хочете якийсь конкретний товар, можна попередньо уточнити його наявність телефоном +38 (066) 450 5000. Якщо цього товару не виявиться в магазині, ми доставимо його зі складу до Вашого візиту.

Товари доставляються до будинку кур’єрами Нової Пошти. Потім кур’єр телефонує вам щоб ви вийшли на вулицю, за необхідністю розрахувались та забрали товар.

На жаль, зараз ми працюємо тільки на території України. Але в нас є філії у Європі і можемо перекинути на них ваше замовлення.

У відділенні кур’єрських служб «Нова Пошта» та «Укрпошта» замовлення перебуватиме упродовж 3 робочих днів.

Після завершення цього терміну, замовлення автоматично повертається відправнику.

На жаль, можливості відмовитися від частини замовлення немає. Ви можете відмовитися від неактуального замовлення повністю й оформити нову заявку.

У разі пошкодження товару або неповної комплектації замовлення — необхідно отримати або відмовитись від отримання товару і його оплати, а також скласти акт (претензію). У разі, якщо ця ситуація станеться — просимо Вас повідомте нам за тел.: +38 (066) 450 5000

Звертаємо Вашу увагу, що складання акту (претензії) має відбуватись у присутності представника Нової Пошти. Потрібно уважно віднестись до цієї процедури, від цього залежить чи тримаєте Ви компенсацію за пошкоджений товар від Нової Пошти. У разі, якщо Вам потрібна консультація у складанні акту (претензії) — просимо Вас зв’язатись нам за тел.: +38 (066) 450 5000

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОПЛАТУ

Оплата за пересилання коштів у разі післяплати із вашого боку сплачується по тарифам компанії Нова Пошта і тарифікується з розрахунку – 20 грн + 2% від суми переказу.
Вартість замовлення, вказана під час підтвердження замовлення, є остаточною. Розрахунок післяплати відбувається компанією Нова Пошта

Оплатити замовлення картою при отриманні можна в наших магазинах.
При оформленні заявки на сайті, вкажіть оплату готівкою при отриманні.
В такому випадку, в касі магазину Ви зможете здійснити оплату карткою.

На жаль, зараз можливості купувати товари в розстрочку (на виплат) немає.
Ви можете оформити замовлення на потрібний Вам товар, доступний у нас на сайті і якщо Ви є клієнтом ПриватБанку, ми можемо запропонувати Вам розглянути варіант оформлення замовлення за допомогою послуг “Миттєва розстрочка” й “Оплата частинами”.
Докладніше: https://privatbank.ua/apps/oplata-chast-ami

Оплата готівкою не є можливою

 

Ви можете оплатити замовлення банківським переказом або за допомогою платіжних карток Visa і MasterCard будь-якого банку.

Зателефонуйте або напишіть нам, і ми надішлемо Вам рахунок-фактуру електронною поштою або факсом. Ми є платниками ПДВ і податку на прибуток на загальних підставах.

Під час отримання товару вам нададуть усі необхідні документи:

– видаткову накладну;
– податкову накладну.

Оплатити замовлення картками Visa і MasterCard можна тільки у разі оформлення замовлення через сайт.

Звертаємо Вашу увагу, що для отримання сплаченого Вами товару необхідна Довіреність

ІНФОРМАЦІЯ ПО ПРОДУКЦІЇ

Асортимент продуктів IMPRA налічує як внутрішні, так і зовнішні фарби і лазурі. В тому числі з підвищенною стійкістю до вологості. Ознайомитись з асортиментом можна на нашому сайті:

Матеріали для внутрішніх робіт – https://www.impra.com.ua/product…/paint-inside-the-house/
Матеріали для зовнішніх робіт – https://www.impra.com.ua/product-category/paint-on-the-outside/

Якщо у Вас виникли додаткові питання, просимо звернутись за консультацією до наших менеджерів по телефонах:
+38 (063) 450 5000
+38 (066) 450 5000
+38 (068) 450 5000

Актуальну ціну, за 1 літр, можна дізнатись в нашому магазині https://impra.com.ua/shop/

Досупні ємкості 1, 3, 5, 10, 20 літрів.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, просимо звернутись за консультацією до наших менеджерів по телефонах:
+38 (063) 450 5000
+38 (066) 450 5000
+38 (068) 450 5000